HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Royal Halı grubunun yepyeni markası olan Studio Halı, standart koleksiyonlarının yanında, kişiye özel tufting dokuma ve otel, restoran, showroom, yat, tekne gibi alanlarda kullanılan duvardan duvara tufting ve yine duvardan duvara axminister üretim teknolojileriyle halıda yepyeni bir alana yelken açıyor. Yenilikçi tasarım anlayışının halıda hayat bulmasından doğan Studio, benzersiz koleksiyonları ve kişiye özel tasarımlarıyla halıyı dekorasyonun başlangıç noktası yapıyor.

Sıra dışı, özel ve fütürist bir marka olarak Studio, tufting teknolojisiyle tasarımda özgürlük anlayışını, “Şimdi Moda Studio Halı” mottosuyla sektöre armağan ediyor.

Yün, akrilik, viskon ve polyester ipliklerin tek veya karışık biçimde halıda kullanılarak farklı dokunuşlar yakalayan, değişken hav yüksekliği ve yoğunluğu ile rahatlığınızı ayarlayan, evinize en uygun tasarımları sınırsız biçimde sunan Studio, aynı zamanda “kişiye özel tasarım anlayışıyla” mekanlara uygun istenilen renk, desen, ebatların belirlenebildiği özgün ve özgür tasarımlar hazırlanmasına imkan veriyor.

Duvardan duvara tufting ve axminister teknolojisi ile iç mimaride farklı etki ve boyutları mekanda hissettiren Studio, gerek hazır tasarımların üretilmesi gerekse mekana uygun tasarım yapılmasını ve üretimini mümkün hale getiriyor.